• Kas tahad oma kliendile näidata, et sinu toode või teenus on konkurentide omast erinev ning parem?
  • Kas sul on tarvis hästi kirjutatud tekste, kuid sa ei oska oma mõtteid täiuslikult kirja panna või ei leia kirjutamiseks lihtsalt aega?
  • Kas sa oled kursis, et sisukad tekstid internetis (näiteks kodulehel) aitavad kaasa müügile ja ettevõtte edukale toimimisele?

KEELETOIMETAJA.EE KIRJUTAMISTEENUS ON KVALITEETNE JA PROFESSIONAALNE

Tekstide loomine on justkui kunst ja tänapäeval on üha olulisem osata hästi kirjutada. Tekstide kirjutamine võib tunduda esmapilgul lihtne tegevus, kuid tegelikult nõuab see nii aega kui vaeva. Selleks, et tekst täidaks oma eesmärki, näiteks tooks kodulehele rohkem külastajaid või aitaks kaasa müügile, tuleb see põhjalikult läbi mõelda. Sõnad on tekstikirjutaja vahend, võib isegi öelda, et relv. Sõnade jõud on suur, tuleb vaid osata need õigesti kokku sobitada ja muuta selget mõtet kandvateks lauseteks. Kui kirjutajal on palju kogemusi, siis ei ole see eriti keeruline. Kui aga kogemusi või aega on vähe, siis aitab hädast välja kirjutamisteenus.

Kirjutamisteenus annab sulle juurde AEGA 

Paljude jaoks võib blogipostituse, artikli või muu teksti kirjutamine olla ebameeldiv tegevus, mis röövib aega ja ei kuku lõpuks ikka välja nõnda nagu oleks vaja.

Mida on kirjutamiseks tarvis?

  • Head kujutlusvõimet ja nobedat mõttelendu.
  • Suurepärast õigekirjatunnetust ja teadmisi, kust leida kahtluse korral õige reegel või kindel info.
  • Aega! Jah, on tähtis, et sul oleks mõned tunnid aega, et istuda ja segamatult mõelda ning kirjutada.
  • Päris kindlasti on oluline ka õige koht, mis oleks vaikne ja mõnusa toetava õhkkonnaga.
  • Kirjutamine jääb pooleli, kui sul ei ole väga head keskendumisvõimet.

KEELETOIMETAJA.EE TEGELEB KIRJUTAMISE JA TOIMETAMISEGA IGA PÄEV

Minu jaoks on kirjutamine töö ja hobi üheskoos ning olen rõõmus, et olen avastanud enda jaoks tegevuse, mida oskan kõige paremini – milles olen tugev. Ma naudin mitmesuguste tekstide kirjutamist ja oma aja planeerimist. Kirjutamine avardab minu silmaringi iga päev, sest pidevalt on tarvis end kurssi viia uue infoga ja ammutada uusi teadmisi.

Miks mitte usaldada kirjutamine inimesele, kes seda tegevust armastab?

Kirjutamise ja toimetamise hinnakirja leiad SIIT

Võta minuga ühendust: info@keeletoimetaja.ee

Sulge menüü