Miks mulle meeldib tegeleda tekstidega?

Olen inimene, kellele on kogu elu meeldinud omaette tegutseda ja nokitseda ning just selle pärast õppisin ma ülikoolis keeletoimetajaks. Tahtsin, et minust saaks hea kirjutaja ja keeletoimetaja. Nüüdseks töötangi keeletoimetajana ja artiklite kirjutajana juba pea kümme aastat.

Ma olen toimetanud kirjastustele mõned tõlkeraamatud ja vahel kirjutan veebiväljaannetele artikleid. Just äsja võtsin end ka kokku ja asutasin väikese ettevõtte, mille kaudu pakun samuti tekstide kirjutamise ja toimetamise teenuseid.

Olin hea kirjutaja juba lapsepõlves 

Mäletan, et nautisin kirjalike tööde (kirjandite, referaatide, kokkuvõtete jne) koostamist juba põhikoolis ja oma tegemiste seas leidsin aega aidata ka koolikaaslasi, kes kirjutamises sama osavad ei olnud. Kõik ei saagi ju olla suurepärased sõnameistrid? Ometi peavad kirjutamisega kokku puutuma peaaegu kõik. 🙂

Mulle meeldis palju kirjutada juba lapsena.

Ma naudin tegelemist mistahes tekstiga, sest iga tekst on omanäoline, pakub vaheldust ja annab mulle uusi teadmisi.

Palju lehekülg maksab? Vaata minu üldist hinnakirja siit, kuid pane tähele, et kõik tööd on erinevad. Kõik oleneb pikkusest, raskusastmest, tõenäolisest ajakulust ja paljudest muudest asjaoludest. Kõige lihtsam on mulle kirjutada võimalikult palju infot soovitud töö kohta. Alles siis saan sulle öelda orienteeruva hinna.

Võta ühendust: info(ät)keeletoimetaja.ee

Sulge menüü